Motorcodes voor Hyundai Santa Fe

Op deze overzichtspagina bieden we van alle Hyundai automotoren de motorcodes die gebruikt worden in de Hyundai Santa Fe. U ziet, wanneer u de code aanklikt, in welke modellen deze motor wordt gebruikt, inclusief de andere merken.

Selecteer een auto

Selecteer een merk en een model.



Motorcode Hyundai Santa Fe vinden

De gegevens over motorcodes en motoren op deze pagina zijn ter informatie. Zorgt altijd dat u goed op de hoogte bent of gebracht wordt welke motor in uw Hyundai past.

Een motorcode is een code die op het blok van uw Hyundai Santa Fe motor gestanst is. De 1e cijfers van de code geven al veel technische informatie over uw auto onderdeel.

Code Merk Bouwjaar
D4EA Hyundai Elantra 2001,2002,2005
Hyundai Santa Fe 2003,2004
Hyundai Sonata 2006,2007,2008,2009,2010
Hyundai Trajet 2001,2002,2003,2004,2005,2006,2007
Hyundai Tucson 2004,2005,2006,2007,2008,2009
Kia Carens 2003,2004,2005,2008
Kia Cerato 2004,2005,2006
Kia Magentis 2006
Kia Sportage 2005
D4EA-V Hyundai Santa Fe 2004
Hyundai Tucson 2007
Kia Sportage 2007
D4EB Hyundai Grandeur 2008
Hyundai Santa Fe 2006
D4HB Hyundai Santa Fe 2011
Kia Sorento 2010
G4JP Hyundai Santa Fe 2001,2002,2003,2004,2005,2006,2007
Hyundai Sonata 1998,1999,2000,2001
Hyundai Trajet 2000,2001,2002,2003,2004
Kia Magentis 2002,2003,2004,2005
G4JS Hyundai Santa Fe 2000,2001,2002,2003,2004,2005,2006
Kia Sorento 2003
G4JS-G Hyundai Santa Fe 2001,2002,2006
G4KE Hyundai Santa Fe 2010,2011,2012
Kia Sorento 2010
G6BA Hyundai Coupé 2002,2003,2004,2005
Hyundai Santa Fe 2001,2002,2003,2004
Hyundai Sonata 2002,2003,2004,2005
Hyundai Trajet 2000,2001,2002,2003,2004
Hyundai Tucson 2004,2005,2006,2007,2010
Kia Sportage 2004,2005,2006,2007
G6BA-G Hyundai Coupé 2005
Hyundai Santa Fe 2006
Hyundai Trajet 2004,2005,2006
Kia Sportage 2008
G6EA Hyundai Santa Fe 2006,2007,2008,2009,2010
Kia Carnival 2006,2008
Kia Magentis 2006,2007
Model Motorcodes
Hyundai Accent G4EB , G4EA , G4ED , G4EC , G4ED-G , G4EE , G4EA-G
Hyundai Atos G4HC , G4HG , G4HD
Hyundai Atos Multi G4HC , G4HC-E , G4HC-EG
Hyundai Atos Spirit G4HC
Hyundai Coupé G4GF , G4GC , G4GF-E , G6BA , G4GC-G , G4GR , G6BA-C , G6BA-G
Hyundai Elantra G4GC , G4GC-V , G4ED , G4GC-VG , D4EA , G4ED-G
Hyundai Excel G4EH , G4DJ , G4EK
Hyundai Genesis Motorcode onbekend
Hyundai Getz G4EA , G4HD , G4EE , D3EA , G4HG , G4ED , G4EA-G , D4FA , G4ED , G4HD-G , G4ED-G , G 4HD
Hyundai Grandeur D4EB , G6DB
Hyundai H 100 D4BF-E , D4BA
Hyundai H 150 Motorcode onbekend
Hyundai H 200 bestel D4BF-E , D4BH , D4BF , D4CB-G , D4CB , D4BH , G4CS
Hyundai H 200 pers. D4BF-E , G4CS , D4CB
Hyundai H 300 bestel D4CB , D4CB-W1 , D4CB-W
Hyundai H 300 pers. Motorcode onbekend
Hyundai H 350 Motorcode onbekend
Hyundai Highway Van Motorcode onbekend
Hyundai IONIQ Motorcode onbekend
Hyundai Kona Motorcode onbekend
Hyundai Lantra G4EK , G4GR , G4GR(1.6 DOHC) , DJY , G4GF , G4GF , G4DJ , G4GM , G4CN , G4CR (A/T) , G4CR , G4CR (M/T) , G4GR
Hyundai Matrix G4ED , G4GB , G4ED-G , D3EA , D4FA , G4GB-G
Hyundai Maxivan Motorcode onbekend
Hyundai NEXO Motorcode onbekend
Hyundai Pony G4DJ , G4AJ
Hyundai Pony XP G4AJ
Hyundai Santa Fe G6BA , G4JP , D4EB , G6EA , G4JS , G4JS-G , D4EA-V , D4EA , G4JS-G , D4EB , G6BA-G , G4KE , D4HB
Hyundai Satellite G4CS
Hyundai Scoupé G4DJ , G4EK , G4EK-TC
Hyundai Sonata G4CP-DM , D4EA , G6BA , G4JP-E , G6BV , G4CP-M , G4JP , G6AT , G4KC , G4KC , G6DB , G4CP-D , D4EA-H
Hyundai Stellar Motorcode onbekend
Hyundai Terracan G6CU , J3
Hyundai Trajet G4GC-G , G4JP , G6BA , D4EA , G6BA-G
Hyundai Tucson G4GC , D4EA , G6BA
Hyundai Veloster G4FD
Hyundai XG G6CT , G6BV , G6BV-E
Hyundai i10 G4HG , G4LA-5 , G4HG-5 , G4LA
Hyundai i20 G4FA , G4LA , G4LA-5 , D4FC , G4FA-5 , G4FC
Hyundai i20 Coupé Motorcode onbekend
Hyundai i30 G4FC-G , G4FA , G4FA-I , G4FA-5I , D4FB-F , D4FB-FL , G4FC , G4FD , G4FC-I , D4FB , G4FC-5I , G4GC-G
Hyundai i30 CW G4FC-G , G4GC-G , G4FA-I , D4FB-F , D4FB , G4FA-5 , G4FA , G4FC-I , G4FC , G4FA-5I , D4FB-5PL , G4FC-5I , D4FB-PL , G4GC
Hyundai i30 Fastback Motorcode onbekend
Hyundai i30 Wagon G4FD , D4FB
Hyundai i40 G4FD
Hyundai i40 Wagon G4FD , D4FD , G4NC
Hyundai ix20 G4FC-I , G4FA-I , G4FA , D4FC-I , G4FC-A
Hyundai ix35 G4KD , G4FD , D4FD , D4HA