Motorcodes voor Chrysler Sebring

Op deze pagina vindt u alle motorcodes van automotoren die Chrysler gebruikt in de Chrysler Sebring. Wanneer u een motorcode aanklikt, ziet u in welke modellen en andere merken deze motor ook gebruikt wordt.

 

Selecteer een auto

Selecteer een merk en een model.



Vind de motorcode voor uw Chrysler Sebring

Het is van belang om altijd goed op de hoogte te zijn welke motor er in uw Chrysler Sebring past. De gegevens op deze pagina zijn puur ter informatie.

Een motorcode is een code die op het blok van uw Chrysler Sebring motor gestanst is. De 1e cijfers van de code geven al veel technische informatie over uw auto onderdeel.

Code Merk Bouwjaar
B Chrysler Sebring 2007,2008
Dodge Avenger 2008,2009,2010
BYL Chrysler Sebring 2008
Chrysler Sebring Cabrio 2008
Dodge Caliber 2007,2008
Jeep Compass 2007,2008
R Chrysler Sebring 2002,2003,2004,2005,2006,2008
Chrysler Sebring Cabrio 2008,2009
S Chrysler PT Cruiser 2005,2006,2007,2008
Chrysler PT Cruiser Cabrio 2004,2006,2007,2008
Chrysler Sebring 2005,2006,2007
U Chrysler Sebring 2001,2002
Y Chrysler Sebring 2001,2002,2003,2004,2006,2007