Motorcodes voor Citroen Xsara Picasso

Op deze overzichtspagina bieden we van alle Citroen automotoren de motorcodes die gebruikt worden in de Citroen Xsara Picasso. U ziet, wanneer u de code aanklikt, in welke modellen deze motor wordt gebruikt, inclusief de andere merken.

Selecteer een auto

Selecteer een merk en een model.



Motorcode Citroen Xsara Picasso vinden

De gegevens over motorcodes en motoren op deze pagina zijn ter informatie. Zorgt altijd dat u goed op de hoogte bent of gebracht wordt welke motor in uw Citroen past.

Een motorcode is meestal ergens op het motorblok gestanst en belangrijk bij de aanvraag voor uw Citroen Xsara Picasso. Het geeft de bij ons aangesloten leveranciers meer informatie over uw aanvraag.

Code Merk Bouwjaar
6FZ Citroen C5 2001,2002,2003,2004,2005
Citroen C5 Break 2001,2002,2003,2004,2005
Citroen Xsara Picasso 2000,2001,2002,2003,2004,2005,2006
Peugeot 406 2000,2001,2002,2003,2004
Peugeot 406 Break 2000,2001,2002,2003,2004
Peugeot 407 2004,2005,2006
Peugeot 407 SW 2004,2005,2006
9HX Citroen Berlingo bestel 2007,2008,2009,2010
Citroen Berlingo combi 2005,2006,2007
Citroen C4 2005,2006,2007
Citroen C4 Coupé 2005,2006
Citroen Xsara Picasso 2008
Peugeot 207 2006,2007
Peugeot 307 2005,2006,2007
Peugeot 307 Break 2005,2006,2007
Peugeot 307 SW 2005,2006,2007
Peugeot Partner MPV 2006,2007
Peugeot Partner bestel 2006,2007,2008,2009
9HY Citroen C4 2004,2005,2006
Citroen C4 Coupé 2005
Citroen Xsara Picasso 2004,2005,2006
Peugeot 307 2005,2007
Peugeot 307 Break 2005
Peugeot 307 SW 2005
9HZ Citroen Berlingo combi 2009,2010
Citroen C2 2009
Citroen C4 2005,2006,2007,2008
Citroen C4 Coupé 2005,2006,2008
Citroen C4 Picasso 2007,2008,2009
Citroen C5 2006,2008
Citroen C5 Tourer 2008,2009
Citroen Xsara Picasso 2005,2006,2007
Mini Clubman 2008,2009
Mini Mini 2007,2008,2009
Peugeot 206 2004,2005,2006
Peugeot 206 CC 2005
Peugeot 206 SW 2004,2005,2006
Peugeot 207 2006,2007,2008
Peugeot 207 CC 2007
Peugeot 207 SW 2007,2008,2009,2010
Peugeot 207 SW Outdoor 2008
Peugeot 3008 2009,2010
Peugeot 307 2004,2005,2006
Peugeot 307 Break 2004,2005
Peugeot 307 SW 2004,2005,2006,2007,2008
Peugeot 308 2007,2008,2009,2010
Peugeot 308 SW 2008,2009,2010,2013
Peugeot 407 2004,2005,2006,2007,2008
Peugeot 407 SW 2004,2005,2006,2007,2008,2009
Peugeot 5008 2009,2010
NFU Citroen Berlingo combi 2001,2002,2003,2004,2005,2006,2007,2008,2009,2010
Citroen C2 2003,2004,2005,2006
Citroen C3 2002,2003,2004,2005,2006,2007,2008,2009,2010
Citroen C3 Pluriel 2004,2005,2008
Citroen C4 2004,2005,2006,2007,2008
Citroen C4 Coupé 2004,2005,2006,2007,2008
Citroen Xsara 2000,2001,2002,2003,2004,2005
Citroen Xsara Break 2000,2001,2002,2003,2004,2005
Citroen Xsara Coupé 2000,2001,2002,2003,2004
Citroen Xsara Picasso 2005,2006,2007,2008,2009,2010
Peugeot 1007 2005,2006,2007,2008,2009
Peugeot 206 2000,2001,2002,2003,2004,2005,2006,2007
Peugeot 206 CC 2001,2002,2003,2004,2005,2006,2007
Peugeot 207 2006,2007
Peugeot 307 2001,2002,2003,2004,2005,2006,2007
Peugeot 307 Break 2002,2003,2004,2005,2006,2007,2008
Peugeot 307 CC 2004,2005,2006,2007
Peugeot 307 SW 2001,2002,2003,2004,2005,2006,2007,2008,2013
Peugeot Partner MPV 2001,2003,2004,2005,2006,2007,2008
Peugeot Partner Tepee 2008,2009,2010
Peugeot Partner combi 2000,2001,2002,2003
NFV Citroen Xsara Picasso 2000,2001,2002,2003,2004,2005,2006
NFZ Citroen Saxo 1996,1997,1998,1999,2000
Citroen Xsara 1997,1998,1999,2000
Citroen Xsara Break 1998,1999,2000
Citroen Xsara Coupé 1998,1999,2000,2001
Citroen Xsara Picasso 2000,2001
Peugeot 106 1995,1996,1997,1998
Peugeot 206 1998,1999,2000,2001
Peugeot 306 1993,1994,1995,1996,1997,1998,1999,2000
Peugeot 306 Break 1997,1998,1999,2000,2001
Peugeot 306 Cabriolet 1997,1998,1999,2000
RFN Citroen C4 2005
Citroen C4 Coupé 2005,2006
Citroen C5 2001,2002,2003,2004,2005
Citroen C5 Break 2001,2002,2003,2004
Citroen C8 2002,2003,2004,2005,2006
Citroen Evasion 2000,2001
Citroen Jumpy combi 2002
Citroen Xsara 2001
Citroen Xsara Coupé 2003
Citroen Xsara Picasso 2003,2004
Fiat Scudo Bestel 2001
Fiat Scudo Bus 2005,2006
Fiat Ulysse 2001,2002,2003,2004,2005
Lancia Phedra 2002,2003,2004,2005,2006
Peugeot 206 2000,2001,2002,2003,2004
Peugeot 206 CC 2000,2001,2002,2003,2004,2005
Peugeot 206 SW 2002,2003,2004
Peugeot 307 2001,2002,2003,2004,2005
Peugeot 307 Break 2002,2003,2004
Peugeot 307 CC 2003,2004,2005
Peugeot 307 SW 2002,2003,2004,2005,2013
Peugeot 406 2000,2001,2002,2003,2004
Peugeot 406 Break 2000,2001,2002,2003,2004
Peugeot 406 Coupé 2000,2001,2002,2003,2005
Peugeot 407 2004,2005,2006
Peugeot 407 SW 2004,2005,2006
Peugeot 607 2001,2002,2003,2004
Peugeot 806 2000,2001,2002
Peugeot 807 2002,2003,2004,2005
Peugeot Expert Bestel 2005
Peugeot Expert Bus 2001
RHY Citroen Berlingo bestel 2003,2004,2005,2006
Citroen Berlingo combi 2000,2001,2002,2003,2004
Citroen C5 2001,2003,2004
Citroen C5 Break 2002,2003,2004
Citroen Xantia 1999,2000,2001
Citroen Xantia Break 1999,2000,2001
Citroen Xsara 1999,2000,2001,2002,2003,2004
Citroen Xsara Break 1999,2000,2001,2002,2003,2004,2005
Citroen Xsara Coupé 2000,2001,2002,2003,2004
Citroen Xsara Picasso 2000,2001,2002,2003,2004,2005
Peugeot 206 1999,2000,2001,2002,2003,2004,2005
Peugeot 206 SW 2002,2003,2004,2005
Peugeot 306 1999,2000,2001
Peugeot 306 Break 1999,2000,2001,2002
Peugeot 307 2001,2002,2003,2004,2005
Peugeot 307 Break 2002,2003,2004,2005
Peugeot 307 SW 2002,2003,2004,2005
Peugeot 406 1999,2000,2001,2002,2003,2004
Peugeot 406 Break 1999,2000,2001,2002,2003,2004
Peugeot Partner MPV 2003,2004,2005
Peugeot Partner bestel 2002,2003,2004,2005,2006,2007
Peugeot Partner combi 2001,2002
Model Motorcodes
Citroen C4 Grand Picasso Motorcode onbekend
Citroen 2 CV A06/664 , A06/635
Citroen AX HDZ , VJZ/TUD5 , K2A , KDY , CDZ-TU39M/Z , H1A , K9Y/TUD3Y , KDX , H1B , C3A , VJZ , K9Y (TUD3/Y) , KFZ
Citroen Acadiane Motorcode onbekend
Citroen Ami Motorcode onbekend
Citroen Axel Motorcode onbekend
Citroen BX KDZ , KDY , DKZ , BDY(XY5M3/Z) , K1H , BDZ , 180 Z , 150 J , D2A , A8A/XUD7TE , DDZ , DFW , 171A , BDY , 150A , D6A , B1E , D9B , DDZ , A8A
Citroen Berlingo XL Motorcode onbekend
Citroen Berlingo bestel WJZ , WJY , D9B/XUD9A , RHY-B , 9HX , RHY , WJY , RHY , A9A/XUD7 , KFX , 9HW , KFW , HDZ , A9A , 9HS , 9HT , D9B , KFW
Citroen Berlingo combi NFU , KFW , RHY , LFX , KFX , WJY , WJZ , DJY , NFR , 9HZ , 9HX , 9HW , 5FS , 5F01 , 9HV
Citroen C 15 KDY (TU3M/Z) , 161A/XUD7 , H1A , HDZ
Citroen C 25 U25/661
Citroen C 35 Motorcode onbekend
Citroen C-Crosser 4HN , 4B12
Citroen C-Zero Motorcode onbekend
Citroen C1 1KR-FE , DV4TD
Citroen C15 KDY (TU3M/Z)
Citroen C2 KFV , HFX , 8HX , NFS , 8HZ , NFU , HFX , 9HZ , KFU
Citroen C3 KFV , HFX , 8HZ , NFU , 8HX , KFU , 9HP , KFT , 8HY , 8FP , 5FS , HFV , 9H06 , 5F01 , 8F01 , 8H01
Citroen C3 Aircross Motorcode onbekend
Citroen C3 Picasso 5FW , 8FS , 8F01 , 8FP
Citroen C3 Pluriel KFV , KFV , NFU
Citroen C4 9HZ , 9HV , NFU , 9HX , 9HY , RFJ , KFU , 5FV , 5FW , RFN , 5FS , 8FP , 9HP , RHR , 5FL
Citroen C4 Aircross 4A92
Citroen C4 Cactus Motorcode onbekend
Citroen C4 Coupé NFU , RFJ , 9HX , KFU , 9HZ , RFK , RFN , 9HY , RHR , 9HV
Citroen C4 Picasso 6FY , 5FW , RFJ , 9HZ , RHJ , 5FX , 5FV , RHR , 5FS , 5F01 , 5FT
Citroen C4 SpaceTourer Motorcode onbekend
Citroen C5 RFN , XFX , RHZ , RHR , 6FZ , 9HZ , RFJ , 9HZ , RLZ , 6FY , 4HX , RHY , XFU , 5FV , 5FS , 4HL , RHH , RHF
Citroen C5 Aircross Motorcode onbekend
Citroen C5 Break 6FZ , RHZ , RLZ , 9HZ , RFN , RFJ , 4HS , RHY , RHR , 4HX , 6FY , XFX , XFU
Citroen C5 CrossTourer Motorcode onbekend
Citroen C5 Tourer 6FY , RFJ , X8Z , 5FV , 4HT , RHR , RHH , 9HZ , RHF
Citroen C5 Tourer XTR Motorcode onbekend
Citroen C6 UHZ , XFV , 4HS
Citroen C8 RFN , XFW , RFJ , 3FZ , RHT , RHM , 4HW , RHR
Citroen CX M23/623 , M 25/659 , M251662 , M25/662 , M25/666 , M 25/648 , 829 A5 , M20/616 , J6T A 500 , M25/648 , M25/660
Citroen CX Break M 25/659
Citroen DS Motorcode onbekend
Citroen DS3 8H01 , 8FR , 9HP , 8FP , 5FS , 9H06 , 5FX , 5FD , 5F02 , 5F01 , 5FR
Citroen DS3 Cabrio Motorcode onbekend
Citroen DS4 5FU , 5FS , 5FV , 9HR
Citroen DS5 9H05 , RH02
Citroen Dyane Motorcode onbekend
Citroen Evasion RFU , RGX , RHZ , RHW , RFN , DHX
Citroen GS Motorcode onbekend
Citroen GSA Motorcode onbekend
Citroen Grand C4 SpaceTourer Motorcode onbekend
Citroen Jumper bestel 4HV , F1CE0481 D , THX , RHV , T9A/DJ5 , 4HU , T9A , D8C , DHX , 4HY , 8140.43S , D9B/XUD9 , 814043S
Citroen Jumper combi RFL , 4HV , 4HU , RFW
Citroen Jumpy bestel WJY , DHX , WJZ , RHZ , RHX , 9HU , RHR , D9B/XUD9A , D8B/XUD9UTF , RHK , 220A2.000 , RHG , D9B
Citroen Jumpy combi RHX , RHG , RFN , 220A2.000 , WJY
Citroen LN Motorcode onbekend
Citroen Mehari Motorcode onbekend
Citroen Nemo bestel 8HS , KFV
Citroen Nemo combi KFV
Citroen SM Motorcode onbekend
Citroen Saxo HDZ , KFX , HFX , VJX , KFW , NFZ , NFT , CDZ , VJZ , NFX , HDY , 1,1L , VJY
Citroen SpaceTourer Motorcode onbekend
Citroen Visa 109-5F , 150 D , V06/644 , V06/665 , 06/644 , 109 P , V06/630
Citroen XM SFZ , THY/DK5ATE , RFV , XFZ , UFZ (ZPJ/Z) , P8C , P8A/XUD11ATE , RGX , UKZ (ZPJ4/Z) , THY , RFZ , RGY-XU10J2TE/Z , P8B/XUD11BTE , SKZ , P9A , UFZ
Citroen XM Break RFV , RGX , THY , RFZ , XFZ , SFZ , PHZ/XUD11ATEY , P8C
Citroen XM Break Service Motorcode onbekend
Citroen Xantia BFZ (XU5JP/Z) , XFZ , RFV , LFY , RFX , LFZ , DHW , RGX , LFX , RHY , P8C , D8B/XUD9UTF , DHX , RHZ , D9B (XUD9A/L)
Citroen Xantia Break LFY , LFZ , P8C , RFV , RHY , DHW , LFX , DHX , D8B , RGX , RFX , RHZ
Citroen Xsara KFX , LFY , DHY , NFZ , WJZ , NFU , RHZ , KFW , RHY , LFZ , 8HZ , RFN , DJY , WJY , RFV
Citroen Xsara Break NFU , NFZ , KFX , KFW , DHY , WJY , RHY , LFY , WJZ , RHZ , 8HZ , DJY , LFZ
Citroen Xsara Coupé NFU , LFZ , DJY , NFZ , KFX , LFY , RHY , RFS , WJY , RHZ , DHY , WJZ , KFW , LFX , RFN
Citroen Xsara Picasso 6FZ , RHY , NFV , NFU , RFN , RFN , NFZ , 9HY , 9HX , 9HZ
Citroen ZX BFZ , KDX-TU3FM/Z , LFZ-XU7JP/Z , KDY(TU3M/Z) , LFY , DJY/XUD9AY , KFX , BDY(XU5M3/Z) , DJY , RFY-XU10J4/Z , DKZ(XU9JA/Z)
Citroen ZX Break KDX-TU3FM/Z , LFZ-XU7JP/Z , DJY , KFX , BFZ , D8A/XUD9UTF , DJY/XUD9AY , LFY
Citroen e-Mehari Motorcode onbekend