Motorcodes van Suzuki Swift motoren

Hieronder ziet u een overzicht van alle Suzuki automotoren die gebruikt worden in het Suzuki model Swift. Het overzicht bestaat uit zowel de motorcodes als het merk en model Suzuki Swift waarin de motor gebruikt wordt. Ook hebben wij het bouwjaar van de Suzuki Swift modellen en motorcodes toegevoegd. Wanneer u op een motorcode klikt ziet u per motorcode in welke automerken en modellen deze motorcode nog meer wordt gebruikt. Aan de hand van deze informatie kunt u gemakkelijk tweedehands Suzuki Swift onderdelen aanvragen.

Aanvraag plaatsen voor een motor ›

Op zoek naar een motor voor een Suzuki swift?

Plaats een gratis aanvraag, en wij helpen u bij het vinden van een nieuwe of een tweedehands motor.
Meestal krijgt u al binnen 5 minuten bericht waar en voor welke prijs het motor leverbaar is.

Selecteer een auto

Selecteer een merk en een model.



Suzuki Swift motorcode vinden

Getoonde gegevens over Suzuki Swift motoren en motorcodes zijn ter informatie. Laat u altijd goed op de hoogte brengen welke motor in uw Suzuki past, zodat u niet voor verrassingen komt te staan.

Een motorcode is een code die op het blok van uw Suzuki Swift motor gestanst is. De eerste cijfers van de Suzuki Swift motorcode geven veel technische informatie over uw auto onderdeel. Deze technische informatie kunt u doorgeven aan de leverancier van tweedehands Suzuki onderdelen, zodat zij de juiste onderdelen aan u leveren.

Code Merk Bouwjaar
D13A Suzuki Splash 2010
Suzuki Swift 2008,2009,2010,2011
G 13 A Suzuki Swift 1985,1986
G10 Suzuki Swift 1984,1985,1986,1987,1988,1989,1990,1991,1992
G10A Suzuki Swift 2000
Suzuki Wagon R+ 2002,2003,2004,2005,2006
G13A Suzuki LJ/SJ 1985,1986,1987,1988,1989
Suzuki Samurai 4x4 1987,1988,1989,1990,1991,1992
Suzuki Swift 1987,1988
G13B Subaru Justy 1997
Suzuki Baleno 1995,1996,1997,1998
Suzuki Swift 1987,1988,1989,1990,1991,1992,1993,1994,1995,1996
G13BA Subaru Justy 1997,1998,1999,2000,2001
Suzuki Samurai 4x4 1986,1990,1991,1992,1993,1994,1995,1996,1998,1999
Suzuki Swift 1990,1991,1992,1993,1994,1995,1996,1997,1998,1999,2000,2001
G13BB Subaru Justy 2001,2004
Suzuki Baleno 1996,1997,1998,1999,2000,2001,2002
Suzuki Baleno Estate 1996,1997,1998,1999,2000,2001
Suzuki Jimny 1998,1999,2000,2001,2002,2003,2004,2005,2006
Suzuki Swift 2000,2001,2002,2003,2004
Suzuki Wagon R+ 2000,2001,2002,2003,2004
G16B Suzuki Baleno 1995,1996,1997,1998,1999,2000,2001,2002
Suzuki Baleno Estate 1996,1997,1998,1999,2000,2001,2002
Suzuki Grand Vitara 1999,2000,2001,2002,2003,2004,2005
Suzuki Swift 1990,1991,1992,1993,1994,1995
Suzuki Vitara 1989,1991,1992,1993,1994,1995,1996,1997,1998
Suzuki Vitara Villager 1993,1994,1995,1996,1997,1998
Suzuki X-90 1996,1997
K10 Suzuki Swift 1992
K10C Suzuki Baleno 2016,2017,2018
Suzuki Celerio 2014,2015,2016,2017,2018,2019,2020
Suzuki S-Cross 2018,2019
Suzuki Swift 2017,2018,2019,2020
Suzuki Vitara 0,2019,2020
K12B Opel Agila 2008,2009,2010,2011,2012,2013,2014,2015
Suzuki Splash 2008,2009,2010,2011,2012,2013,2014,2015
Suzuki Swift 2010,2011,2012,2013,2014,2015,2016,2017
K12C Suzuki Baleno 2016,2017,2018,2019
Suzuki Ignis 2017,2018,2019,2020
Suzuki Swift 2017,2018,2019,2020
K14C Suzuki S-Cross 2016,2017,2018,2019
Suzuki Swift 2018,2020
Suzuki Vitara 2015,2016,2017,2018,2019,2020
M13A Subaru Justy 2003,2004,2005,2006,2007
Suzuki Ignis 2000,2001,2002,2003,2004,2005,2006,2007,2008
Suzuki Jimny 2000,2001,2002,2003,2004,2005,2006,2007,2008,2009,2010,2011,2012,2013,2014,2015,2016,2017
Suzuki Liana 2001,2002
Suzuki Swift 2005,2006,2007,2008,2009,2010,2011
M15A Subaru Justy 2004,2005,2006,2007
Suzuki Ignis 2003,2004,2005,2006,2007
Suzuki SX4 2006,2007,2008,2009,2010,2011,2013
Suzuki Swift 2005,2006,2007,2008,2009,2010,2011
Toyota Yaris 0,2021
M16A Fiat Sedici 2007,2008,2009,2010,2011,2012,2013
Suzuki Grand Vitara 2005,2006,2007,2008,2009,2010,2011
Suzuki Liana 2001,2002,2003,2004,2005,2006,2007
Suzuki SX4 2006,2007,2008,2009,2010,2011,2012,2013,2014
Suzuki SX4 S-Cross 2013,2014,2015,2016
Suzuki Swift 1993
Suzuki Vitara 2015,2016,2017,2018
YHP Suzuki Swift 1997
Z 13 DTJ Opel Combo 2006,2007,2008,2009,2010,2011,2012
Opel Corsa 2006,2007,2008,2009,2010,2011
Opel Meriva 2006,2007,2008,2010
Opel Tour 2007,2009
Suzuki Swift 2008,2009,2010
Z13DT Opel Agila 2003,2004,2005
Opel Combo 2004,2005,2006,2007
Opel Corsa 2003,2004,2005,2006
Opel Meriva 2005,2006
Opel Tigra TwinTop 2005,2006
Opel Tour 2004,2005,2006
Suzuki Ignis 2003,2004,2005,2006,2007
Suzuki Swift 2005,2006,2007
Suzuki Wagon R+ 2004,2005,2006
Z13DTJ Opel Combo 2006,2007,2008,2009,2010,2011,2012
Opel Corsa 2006,2007,2008,2009,2010
Opel Meriva 2006,2007,2008,2009
Opel Tour 2006,2007,2008,2009,2010
Suzuki Swift 2008,2009
Model Motorcodes
Suzuki Across Motorcode onbekend
Suzuki Alto F10D , G10B , F8B , K10B , G10BB , F 8 B , F10DN
Suzuki Baleno J18A , G16B , G13B , G13BB , - , HGJ53FY19 , K12C , DHV (XUD9BSD) , DHW (XUD9SD) , K10C , G16B , G13BB , J18A
Suzuki Baleno Estate J18A , G13BB , G16B , DHW , WGN63EX19 , DHV (XUD9BSD) , DHW (XUD9SD)
Suzuki Cappuccino F6A
Suzuki Carry G13B , G13BB , F10A , F8A
Suzuki Celerio K10C , K10B
Suzuki Grand Vitara H25A , J20A , G16B , RF , F9Q , RHZ , M16A , J24B , RHW , RHZ , H27A , V6 , N32A , H27 , F9QB , F9QB , H 25 A , N32A
Suzuki Grand Vitara XL-7 H27A , RHW , H 27 A , RHZ
Suzuki Ignis M13A , M15A , Z13DT , HQJ5ANA22 , HQN5A3A22 , M13 , K12C , M13A , K12D
Suzuki Jimny G13BB , G13BB , M13A , M13A , K9K , MRK5CHD22 , K9K 266 , MRK522A21 , K9K 700
Suzuki Kizashi J24B
Suzuki LJ/SJ G 13 A , F 10 A , G13A , F8A , F10A
Suzuki Liana M16A , M13A , 8HY , G/M16A , WTN6AKA22
Suzuki S-Cross K10C , K14C , M16A , M16A , K10C
Suzuki SC Motorcode onbekend
Suzuki SX4 M16A , D19AA , M15A , M15A , D20AA
Suzuki SX4 S-Cross M16A , D16AA
Suzuki Samurai G13BA , G 13 A
Suzuki Samurai 4x4 G13BA , G 13 A , G13A , G13A , G13BA
Suzuki Splash K10B , K12B , D13A
Suzuki Super Carry F10A
Suzuki Swace Motorcode onbekend
Suzuki Swift G13BA , G10A , M13A , G13BB , M15A , G13B , G16B , G10 , K12B , M16A , Z13DT , G13A , G13A , G 13 A , D13A , Z13DTJ , K10 , YHP , M16A , K12C , Z 13 DTJ , K10C , G10A , K14C
Suzuki Vitara J20A , G16B , G16A , G16M , G16 A , M16A , D16AA , G 16 A , K14C , G16A (8V) , K10C , K14D
Suzuki Vitara Villager H20A , RF , G16B , H 20 A
Suzuki Wagon R+ G13BB , M13A , K10A , K12A , G10A , Z13DT , Z10XEP , Z12XEP , G 13 BB , GBBB , B , Z 10 XEP , Z 12 XEP
Suzuki X-90 G16B