Motorcodes van Toyota Yaris motoren

Zoek via deze pagina naar alle motorcodes van de automotoren die Toyota gebruikt in de Toyota Yaris. De motorcode is onder andere te gebruiken om de juiste Toyota Yaris auto onderdelen aan te vragen. Wanneer u een Yaris motorcode aanklikt, ziet u in welke Toyota modellen de betreffende motorcode nog meer gebruikt wordt. 

Aanvraag plaatsen voor een motor ›

Op zoek naar een motor voor een Toyota yaris?

Plaats een gratis aanvraag, en wij helpen u bij het vinden van een nieuwe of een tweedehands motor.
Meestal krijgt u al binnen 5 minuten bericht waar en voor welke prijs het motor leverbaar is.

Selecteer een auto

Selecteer een merk en een model.



Toyota Yaris motorcode vinden

Getoonde gegevens over Toyota Yaris motoren en motorcodes zijn ter informatie. Laat u altijd goed op de hoogte brengen welke motor in uw Toyota past, zodat u niet voor verrassingen komt te staan.

Een motorcode is een code die op het blok van uw Toyota Yaris motor gestanst is. De eerste cijfers van de Toyota Yaris motorcode geven veel technische informatie over uw auto onderdeel. Deze technische informatie kunt u doorgeven aan de leverancier van tweedehands Toyota onderdelen, zodat zij de juiste onderdelen aan u leveren.

Code Merk Bouwjaar
1 NZ FE Toyota Yaris 2001
1 SZ Toyota Yaris 2003
1.0L Toyota Yaris 2002
1.3 Toyota Yaris 2001
1KR Citroen C1 2006,2014,2015,2016,2017,2018,2019,2020
Daihatsu Cuore 2007,2008,2009,2010,2011,2012,2013
Daihatsu Sirion 2 2005,2006,2007,2008,2009,2010,2011
Peugeot 107 2006,2008,2013,2014
Peugeot 108 2015,2016,2017,2018,2019,2020
Subaru Justy 2007,2008,2009,2010,2011,2012
Toyota Aygo 2005,2006,2008,2014,2015,2016,2017,2018,2019,2020
Toyota Yaris 0,2014,2015,2016,2017,2018,2019
1KR-FE Citroen C1 2005,2006,2007,2008,2009,2010,2011,2012,2013,2014,2015,2016,2017,2018
Daihatsu Cuore 2007,2008,2009,2010,2011,2012
Daihatsu Sirion 2 2005,2006,2007,2008,2009,2010,2011
Peugeot 107 2005,2006,2007,2008,2009,2010,2011,2012,2013,2014,2015
Peugeot 108 2014,2015,2016,2017,2018
Subaru Justy 2007,2008,2009,2010,2011
Toyota Aygo 2005,2006,2007,2008,2009,2010,2011,2012,2013,2014,2015,2016,2017,2018
Toyota Yaris 2006,2007,2008,2009
Toyota iQ 2009,2010,2011
1KRYB52 Toyota Yaris 2012
1ND Mini Mini 2003,2004,2005,2006
Subaru Trezia 2013
Toyota Yaris 2015,2016,2018
Toyota Yaris Verso 2002,2003,2004
1ND TV Toyota Yaris 2003
1ND-TV Mini Mini 2005,2006
Toyota Auris 2007,2008,2009,2010,2011,2012,2013,2014,2015,2016
Toyota Auris Touring Sports 2014,2016
Toyota Corolla 2004,2005,2006,2007
Toyota Yaris 2003,2004,2005,2006,2007,2008,2009,2010,2011,2012,2013,2014,2015
Toyota Yaris Verso 2003,2004,2005
Toyota iQ 2009,2010,2011,2012
1NR Subaru Trezia 2011,2012,2013,2014
Toyota Auris 2015,2016,2017
Toyota Auris Touring Sports 2015
Toyota Verso-S 2013,2014,2015,2016
Toyota Yaris 2014,2015,2016,2017
1NR-FE Daihatsu Charade 2011,2012
Subaru Trezia 2011,2012,2013,2014
Toyota Auris 2009,2010,2011,2012,2013,2014,2015,2016,2017
Toyota Auris Touring Sports 2014,2015
Toyota Corolla 2010
Toyota Urban Cruiser 2009,2010,2011,2012,2013,2014
Toyota Verso-S 2011,2012,2013,2014,2015,2016
Toyota Yaris 2009,2010,2011,2012,2013,2014,2015,2016,2017
Toyota iQ 2009,2010,2011
1NR-FE ECO Toyota Yaris 2009,2010
1NR-FKE Subaru Trezia 2011,2013,2014
Toyota Yaris 2011,2012,2013,2014,2015,2016,2017
1NZ Toyota Yaris 2014,2015,2016,2017,2018,2019,2020
Toyota Yaris Verso 2015,2016,2017,2018,2019
1NZ-FE Toyota Yaris 2001,2002,2003,2004,2005
Toyota Yaris Verso 2001
1 Toyota Yaris 2001
1NZ-FXE Toyota Prius 2000,2001,2002,2003,2004,2005,2006,2007,2008,2009,2010
Toyota Yaris 2012,2013,2014,2015,2016,2017,2018,2019,2020
Toyota Yaris Verso 2012,2013,2014
1SZ FE Toyota Yaris 2002
1SZ-FE Toyota Yaris 1999,2000,2001,2002,2003,2004,2005,2006
2 SZ-FE Toyota Yaris 2003
2NR Toyota Yaris 2017,2018,2019
2NR-FKE Toyota Yaris 2017,2018,2019
2NZ-FE Toyota Yaris 1999,2000,2001,2002,2003,2004,2005,2006
Toyota Yaris Verso 2003
2S Toyota Yaris 2006
2SZ Toyota Yaris 2004
2SZ FE Toyota Yaris 2006
2SZ-FE Toyota Yaris 2005,2006,2007,2008,2009
2SZFE Toyota Yaris 2007
2ZR-FE Toyota Yaris 2007,2008,2009,2010,2013
F16D3 Toyota Yaris 2004
G1KR Toyota Yaris 2011
ISE-TE Toyota Yaris 2001
ISZ-FE Toyota Yaris 2003
M15A Subaru Justy 2004,2005,2006,2007
Suzuki Ignis 2003,2004,2005,2006,2007
Suzuki SX4 2006,2007,2008,2009,2010,2011,2013
Suzuki Swift 2005,2006,2007,2008,2009,2010,2011
Toyota Yaris 0,2021
NZ1-FE Toyota Yaris 2001
Model Motorcodes
Toyota 1000 Motorcode onbekend
Toyota 4 Runner 3VZ , 3VZ-E
Toyota Auris 1ZR-FE , 1AD-FTV , 2ZR-FXE , 1ZR-FAE , 1NR-FE , 1ND-TV , 4ZZ-FE , 2AD-FHV , 8NR , 1ZR , 2ZR , 1NR , 8NR-FTS , 2ZR-FAE , 1WW , 2ZR-FAE , H5F F4
Toyota Auris Touring Sports 2ZR-FXE , 1ZR-FAE , 1NR-FE , 2ZR , 8NR , 1NR , 1AD-FTV , 8NR-FTS , 1WW , 1ND-TV
Toyota Avensis 7A-FE , 1ZZ-FE , 4A-FE , 1AZ-FSE , 1CD-FTV , 2C-TE , 2AD-FTV , 3S-FE , 3ZZ-FE , 4A-FE , 1AD-FTV , 2AZ-FSE , 2AD-FHV , 1AD-FTV , 2ZR-FAE , 3ZR-FAE , 1ZR-FAE , 2ZR , 3ZR-FE , 1WW , N47C16A
Toyota Avensis Touring Sports N47C16A , 2ZR , 2WW , 3ZR , N47C20A
Toyota Avensis Verso 1CD-FTV , 1AZ-FE , 1 AZ-FE , 1CD
Toyota Avensis Wagon 2AD-FHV , 1CD-FTV , 1ZZ-FE , 1AZ-FSE , 1AD-FTV , 2AD-FTV , 2AZ-FSE , 4A-FE , 2ZR-FAE , 1AD-FTV , 7A-FE , 1ZZ , 2C-TE , 3ZZ-FE , 3S-FE , 3ZR-FAE , 7A-FE , 1ZR-FAE , 1ZZFE , 1AZ , ICD-FTV , 3ZR-FE , 1AZ-FE , 2ZR
Toyota Aygo 1KR-FE , DV4TD , 1KR , 2WZ-TV
Toyota C-HR 2ZR , 8NR , 2ZR-FXE , 8NR-FTS , 2ZR-FXE , 2ZR , M20A
Toyota Camry 5S , 5S-FE , 2AZ-FE , 1MZ-FE , 1MZ-FE , 3VZ , 1S , 2VZ , 3S , 2S , 3VZ-FE , 1S-L , 3S-FE
Toyota Camry Wagon 3S , 5S , 5S-FE , 3S-FE , 1S
Toyota Carina 2T
Toyota Carina E 4A , 7A-FE , 3S , 4A-FE , 7A , 2C-T , 3S-FE , 2C , 7A-FE , 3S-GE , 3S-FE
Toyota Carina E Wagon 3S , 7A-FE , 2C-T , 3S-FE , 4A-FE , 7A , 4A , 2C , 4A-FE
Toyota Carina II 4A , 4AFE , 3S , 2C , 1S , 4A-LC , 2C-L , 3S-FE
Toyota Carina II Wagon 4A , 4A-F
Toyota Carina Wagon Motorcode onbekend
Toyota Celica 1ZZ-FE(1ZZ) , 7A , 1ZZ-FE , 2ZZ-GE , 4A , 3S , 3S-GE , 2ZZ-G12 , 7A-FE , 1ZZ , 2T , 2A , IZZ-FE , 4A-FE , 4A-FE , 3S-GTE , 3S-GE , 4A-GEL , 3S-GEL , 4A-GELC , 3S-GE
Toyota Corolla 4A , 2C-E , 4E , 4A-FE , 3ZZ-FE , 2C , 4ZZ-FE , 1ND-TV , 1CD-FTV , 2A , 1ZR-FE , 2E , 2ZZ-GE , 1WZ , 2E , 1 CD - FTV , 1ND-TV , 4A-FE , 1AD-FTV , 4E-FE , E3Z-E52 , E4Z , 1NR-FE , 1C , - , 4E-FE , 1ZR-FAE , 4E-FE , 4A-GE , 4A-F , 3K-B , 3K-C , 3K-H , 4A-FE , 2ZR , 4A-L
Toyota Corolla Touring Sports M20A , 8NR , 2ZR
Toyota Corolla Verso 3ZZ-FE , 1CD-FTV , 2AD-FHV , 1ZZ-FE , 2AD-FTV , 3ZZ-FE , C 1ZZ J , E1Z-D72L , 3ZZ , 2ZZ , E1Z-D82L , 1ZZ
Toyota Corolla Wagon 4A-FE , 3ZZ-FE , 1CD-FTV , 4ZZ-FE , 1ND-TV , 2E , 4A , 4E , 1WZ , 2C-E , 4E-FE , 2C , 1C , 1 CD-FTV , 2E , 2E , 3K , 3K-H
Toyota Corona Motorcode onbekend
Toyota Cressida X13-KP , 5M , 18R
Toyota Crown 5M , 4M
Toyota Dyna 2KD , 2KD-FTV , 1KD-FTV , 2Y , 2L , 3L , 5L
Toyota FunCruiser RAV4 3S , 3S-FE
Toyota GT86 FA20 , FA20D
Toyota HiAce 2L-T , 2L , 2KD-FTV , 2KD-FTV , 3RZ-FE , 3RZ-FE
Toyota HiLux 2L , 2KD , D 2KD-FTV , :2KD-FTV , 2B , 2KD-FTV , 1KD-FTV , 4070058 , 1KD , 2GD , 2GD-FTV , 2L-T , 2KD-FTV , 4Y
Toyota Highlander Motorcode onbekend
Toyota Land Cruiser 1KD , 1KD FTV , 1KD-FTV , 1 KD , 1KD -FTV , 1KD FTW , IKD-FTV , 1GD-FTV
Toyota Land Cruiser V8 1VD-FTV , 1 VD , 1VD , IVD
Toyota LandCr. Chall. 1KZ , 1KZ-TE
Toyota LandCr. Cust.W. 12H , 1HD , 1HD-FT , 2H
Toyota LandCr. H.Duty 2L-T , 2L , 1HZ , 3B , 1H-Z
Toyota LandCruiser 1HD , 1GR-FE , 2F , 1FZ , 1FZ-FE , 1KZ , 1KD-FTV , 2H , 22RE , 2L , 1GR-FE , 2L-T , 3B , 1KZ-T , 1H-Z , 1HD-T , 22R , 12HT , 1GD-FTV , 22RE , 1GD
Toyota LandCruiser 100 1HD-FTE , 2UZ-FE , 1HD , D-1HD-FTE
Toyota LandCruiser 70 1HZ , HZJ
Toyota LandCruiser 90 1KZ-TE , 5VZ-FE , 5VZ , 1KD-FTV , 1KD
Toyota LandCruiser Challenger 5VZ , 1KZ-TE , 5VZ-FE
Toyota LandCruiser V8 1VD-FTV , 2UZ-FE
Toyota Lite-Ace 5K
Toyota MR 2 3S , 1ZZ-FE , 4A , 3S-GE , 3SGTE , 4A-GELC
Toyota Mirai Motorcode onbekend
Toyota PROACE CITY Motorcode onbekend
Toyota PROACE CITY Verso Motorcode onbekend
Toyota PROACE Electric Compact Motorcode onbekend
Toyota PROACE Electric Pick-up Motorcode onbekend
Toyota PROACE Electric Shuttle Motorcode onbekend
Toyota PROACE Electric Truck Motorcode onbekend
Toyota PROACE Electric Verso Motorcode onbekend
Toyota PROACE Electric Worker Motorcode onbekend
Toyota Paseo 5E-FE , 5E
Toyota Picnic 3S-FE , 3C-TE
Toyota Previa 2AZ-FE , 1CD-FTV , 2TZ , 2TZ-FE , 2AZ
Toyota Prius 1NZ-FXE , 2ZR-FXE , 2ZR
Toyota Prius + 2ZR-FXE , 2ZR
Toyota Prius Wagon 2ZR-FXE , 2ZR
Toyota ProAce 9H07 , RH02 , 4WZ-FTV , 4WZ-FTW , AH01
Toyota ProAce Compact 4WZ-FTV , 3WZ-TV , BH01 , YH01 , BH02 , AH01
Toyota ProAce Shuttle YH01
Toyota ProAce Truck 4WZ-FTV
Toyota ProAce Verso 3WZ-HV , 4WZ-FHV
Toyota ProAce Worker 4WZ-FTV , 3WZ-TV , 4WZ-FHV , BH02 , AH01 , BH01
Toyota RAV4 1AZ-FE , 3ZR-FAE , 1CD-FTV , 1ZZ-FE , 2AD-FHV , 2AD-FTV DPF , 2AD-FTV , 1AZ-FE , 1AZ-FE1228484 , 1AZ , 1AD-FTV , 1 CD , 3ZR , 2AR , 1AZ FE , 2AR-FXE , 2WW , A25A-FXS , 2AR , N47C20A
Toyota Sportswagon Motorcode onbekend
Toyota Starlet 2E , 1E , 4E-FE , 2E , 1N , 4E FE , 4E , 4E-FE , 4EFE , 4E FTE , 4E FTE 14 , 1N , 4 EFE , 4E-EF , 2E-LC , 1E-L , 2E-E , 3K-H , 4K , 2E-LC , 1E-L
Toyota Supra 5M , 7M , 7M-GTE , 2JZ-GTE , 2JZ , 2JZGTE , 2JZ-GE , JZ-GE , 2JZGE , 7M-GE
Toyota Tercel 3A , 2A
Toyota Tundra 3UR-FE
Toyota Urban Cruiser 1NR-FE
Toyota Verso 1ZZ-FE , 2AD-FHV , 3ZZ-FE , 2ZR-FAE , 2AD-FTV , 1ZR-FAE , 1AD-FTV(DPF) , 1AD-FTV , 2ZR-FAE , 1ZZFE , 2ZR , 1WW , 3ZZ-FE , 1ZR
Toyota Verso-S 1NR-FE , 1NR , 1ND-TV
Toyota Yaris 2SZ-FE , 1SZ-FE , 1NZ-FE , 2SZ-FE , 2NZ-FE , 1KR-FE , 1ND-TV , 1KR-FE , 1NR-FE , 2ZR-FE , 1ND-TV , 1NR-FE ECO , 2S , 1.3 , ISE-TE , 1.0L , 1NZ-FXE , 2 SZ-FE , 1 , 1 SZ , NZ1-FE , 2SZ FE , 1NR , 1SZ FE , 1KRYB52 , 1 NZ FE , 1ND , 1NZ , 1KR , G1KR , ISZ-FE , 1ND TV , 2SZFE , 2SZ , 1NR-FKE , 2NR-FKE , F16D3 , 2NR , M15A
Toyota Yaris Verso 2NZ-FE , 1NZ-FE , 1ND-TV , 1ND-TV , 1NZ , 1NZ-FXE
Toyota iQ 1KR-FE , 1KR-FE , 1NR-FE , 1ND-TV